Cron-stop (12x300 ml) - tekutý přípravek na očistu střev

Výborný pomocník pro dobré fungování trávicího systému. Vyrábí se v licenci podle celosvětově uznávaného vynálezu, který má příznivé účinky při průjmech, zácpě, bolestech břicha, syndromu dráždivého tračníku, ulcerózní kolitidě, Crohnově chorobě atd.

Dostupnost Skladem
Kód: 45
1 080 Kč
Cron-stop (12x300 ml) - tekutý přípravek na očistu střev
Cronstop 1
Novinka
Jednoduché rozhraní
Jednoduché rozhraní
pro snadný a pohodlný nákup
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
při nákupu nad 2000 Kč
Rychlé doručení
Rychlé odeslání zboží
odesíláme do 3 dnů
Široký výběr produktů
Široký výběr produktů
nemusíte tak hledat jinde

Cron-stop

Cron-stop® je doplněk stravy ve formě bylinného nápoje, který ošetřuje sliznice trávicího traktu (jícen, žaludek, dvanáctník, tenké a tlusté střevo) a pomáhá obnovit jejich přirozenou funkčnost.

Vyrábí se pod celosvětově uznávanou licencí vynálezu s příznivými účinky při průjmech, zácpě, bolestech břicha, syndromu dráždivého tračníku, ulcerózní kolitidě, Crohnově chorobě atd.

Cron-stop® pomáhá i tam, kde ostatní nemohou. Využijte tento unikátní vynález při onemocněních žaludku, střev a jako prevenci proti nádorovým onemocněním.

Stav trávicího traktu má rozhodující vliv na rozvoj obranyschopnosti celého organismu a prodloužení života. Pro svou nízkou energetickou hodnotu je vhodný pro lidi, kteří se snaží zhubnout.

Účinek Cron-stop® je dán kombinací jednotlivých druhů bylin, jejich správným poměrem a unikátním výrobním postupem.

 

Způsob užívání

Doporučujeme pomalu vypít jednu sklenici (300 ml) Cron-stop® každé ráno na lačný žaludek. Nejlépe se konzumuje při pokojové teplotě. Nechte bylinné látky blahodárně působit v trávícím traktu alespoň 1 hodinu, tzn. nejezte a nepijte, teprve potom si dejte lehkou snídani.

Při akutních onemocněních je dobré vypít fruhou sklenici Cron-stop® během dne. Jeho druhá denní dávka dodá tělu větší množství látek rostlinného původu a rychlejší projev příznivých účinků.

Cron-stop® by měl být používán denně, dokud potíže nezmizí. Jakmile se váš zdravotní stav zlepší na požadovanou úroveň, lze Cron-stop® postupně vysazovat. Dávku snižte z množství 2x denně na 1x denně ráno nalačno (jedna sklenice), poté 1x za dva dny atd. Ve většině případů je změna zdravotního stavu postupná ze dne na den, ale podle hodnocení zákazníků může být i náhlá.

Přípravek Cron-stop vám bude zaslán přímo z výrobny, aby jste měli vždy čerstvý produkt.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní doplňky stravy
Objem: 300 ml