Moringa DRINK v prášku - Rychlejší metabolismus i hubnutí! 30 x 3 g sáčky

Pokud máte raději tekuté přípravky, pak je pro vás připravena moringa olejodárná v praktickém balení, a to v sáčcích o hmotnosti 3 g, které vám vystačí přesně na 30 dní. V jednom sáčku najdete doporučenou denní dávku vitamínů a minerálů, antioxidantů. Všechno ve špičkové kvalitě. Moringa pochází z malé rodinné farmy na Filipínách a je naprosto vyjímečná. Každý den si můžete umíchat prášek v šejkru se studenou vodou nebo jako čaj, ale pouze 80 st. teplá voda.  Prášek se také hodí do smoothie, jogurtů, polévek, salátů nebo na těstoviny. Je také ideální kombinací s kolagenem, který se tak lépe vstřebá do těla. Dodá energii, podpoří váš  metabolismus a pomůže s hubnutím.

Dostupnost Skladem
Kód: 179
595 Kč
Moringa DRINK v prášku - Rychlejší metabolismus i hubnutí! 30 x 3 g sáčky
Moringa vzorecky WEB
Novinka
Jednoduché rozhraní
Jednoduché rozhraní
pro snadný a pohodlný nákup
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
při nákupu nad 2000 Kč
Rychlé doručení
Rychlé odeslání zboží
odesíláme do 3 dnů
Široký výběr produktů
Široký výběr produktů
nemusíte tak hledat jinde

Prášek představuje vysoce kvalitní, šetrně sušené a umleté listy mladé rostliny moringy olejodárné. Pochází z Filipínských farem a říká se jí „Zelený diamant“ Obsahuje 90 živin a 48 antioxidantů. Je vynikajícím zdrojem vitaminu A, vitamínu C, železa, bílkovin, vlákniny, vápníku, hořčíku a draslíku.

Prášek moringy olejodárné se doporučuje jako doplněk výživy pro dospívající děti, seniory, sportující a aktivní osoby, pro osoby vystavené stresu či fyzické námaze nebo pro často nemocné osoby (špatná imunita), pro všechny osoby s vysokých tlakem, cholesterolem, krevním cukrem. Vhodné též pro všechny i pro děti, do kterých nedostanete přirozenou cestou živiny a vitamíny. 

Vhodné též pro sportovce!


Obsah:
 30x 2g sáčky moringa olejodárná 100% přírodní

Složení: 100% prášek moringa olejodárná, veganské, neobsahují konzervanty a umělá barviva.

Doporučené dávkování: 1x sáček denně.

Uchovávání: Skladujte při teplotě od 5 do 25 °C na suchém a temném místě.

Přípravek není určen jako náhrada vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do tří let a těhotné ženy bez konzultace s lékařem.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Původ: Filipíny